Urgot - Dehşet Makinesi

Savaşçı / Nişancı

Urgot Güç ve Yetenek Değerleri

# Başlangıç Seviye Başına Artış
Can 585 +88
Saldırı Gücü 55 +4
Saldırı Hızı 0.05 %3.75
Hareket Hızı 330
Can Yenileme 7.5 +0.7
Zırh 30 +4.25
Büyü Direnci 32.1 +1.25
 Saldırı  
Savunma  
Yetenek  
Zorluk  

Urgot Şampiyon Hikayesi

   Bir zamanlar güçlü bir Noxus'lu cellat olan Urgot, uğruna pek çok can aldığı imparatorluk tarafından ihanete uğradı. Demir zincirlerle bağlanarak Zaun'un derinliklerindeki bir maden-hapishane olan Dehliz'e atıldığında, gücün gerçek anlamını öğrenmek zorunda kaldı. Tüm şehri kargaşaya boğan bir felaket anında madenden kaçan Urgot, şimdi şehrin yeraltı dünyası üzerine korkutucu gölgesini düşürüyor. Kurbanlarını bir zamanlar kendisini bağlayan zincirlerle kaldıran Urgot, yeni evini yaşamayı hak etmeyenlerden temizleyerek bir acı kuyusuna çeviriyor.

Urgot Oynama Rehberi, Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Urgot olarak oynarken;
- Ayrı ayrı bütün bacaklarının bekleme sürelerini iyi takip et çünkü verdiğin hasarın büyük kısmını bu bacaklara borçlusun.
- İmha ile rakiplere kilitlenmek için Çürüten Bomba veya Horgorü yeteneklerini tuttur. Bu sayede birden fazla bacağını hızla tetikleyebilirsin.
- Ölümden Beter yeteneğini, hayatta kalamayacak kadar zayıf olduğunu bildiğin rakiplere sakla. Bu yetenek özellikle kaçan rakipleri ayıklamak için birebirdir.
Urgot rakip ise;
- Urgot, kendi bekleme sürelerine sahip ve sadece kendi doğrultularındaki saldırılarla tetiklenen bacaklarını kullanarak rakiplerini havaya uçurmaya büyük önem verir. Bu tür çok sayıda saldırıdan isabet almamaya özen göster.
- Urgot, İmha yeteneğiyle büyük miktarda hasar verip soğurur ama ateş ettiği sırada yavaşlar.
- Ölümden Beter yeteneğine yakalanırsan etkisi geçene kadar infaz eşiğinin altına (azami canının %25'i) düşmemek için canını dişine tak.

Urgot Şampiyon Yetenekleri ve Güçleri

Pasif
Dehşet Saçar
Urgot'un normal saldırıları ve İmha yeteneği, bacaklarının düzenli olarak alev saçarak fiziksel hasar vermesini sağlar.
Çürüten Bomba
Hedeflenen noktaya, fiziksel hasar veren ve patlama alanında kalan rakipleri yavaşlatan bir bomba fırlatır.
İmha
Urgot kendini kalkan korumasına alıp yavaşlarken bir yandan da silahını yakındaki rakiplerin üzerine boşaltır. Urgot'un kısa süre önce başka yeteneklerini isabet ettirdiği rakip şampiyonlara öncelik verir ve Dehşet Saçar'ı tetikler.
Horgörü
Urgot belli bir yöne hücum ederek şampiyon olmayan rakipleri ezer. Bir rakip şampiyonu yakalarsa durur ve bu şampiyonu yolundan uzağa savurur.
Ölümden Beter
Urgot isabet ettiği ilk rakip şampiyona saplanan bir kimyasal delgi atar. Bu şampiyonun canı belli bir eşiğin altına düşerse Urgot onun zayıf olduğuna hüküm verip onu infaz edebilir.

Urgot Şampiyon Köstümleri / Skinleri

Standart KöstümDev Düşman YengeçgotKasap UrgotSavaş Makinesi Urgot