Skarner - Kristal Öncü

Savaşçı / Tank

Skarner Güç ve Yetenek Değerleri

# Başlangıç Seviye Başına Artış
Can 601.28 +90
Saldırı Gücü 57.156 +4.5
Saldırı Hızı 0 %2.1
Hareket Hızı 335
Can Yenileme 8.928 +0.85
Zırh 29.384 +3.8
Büyü Direnci 32.1 +1.25
 Saldırı  
Savunma  
Yetenek  
Zorluk  

Skarner Şampiyon Hikayesi

   ''Biz bütünüz. Parçalanmayız.''

Skarner, Shurima'daki gizli bir vadiden gelmiş, devasa bir kristal akrep. Ruhları atalarının hâlâ yaşayan düşünce ve anılarını barındıran, güçlü yaşam kristalleriyle bütünleştiği için, kadim Tözkabuk soyundan gelen Skarner ve kardeşleri, muazzam bilgelikleri ve toprakla aralarındaki derin bağlarla nam salmıştır. Tözkabuklar ağza alınmaz bir büyü felaketinden korunmak için çağlar önce bir uykuya yatmıştı; ancak son günlerdeki tehditkâr olaylar, Skarner'ın uykusundan uyanmasına sebep oldu. Uykudan kalkan tek Tözkabuk olarak, kardeşlerini kötü niyetlilerden korumak için mücadele veriyor.

Skarner Oynama Rehberi, Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Skarner olarak oynarken;
- Normal saldırıların Kristal Kıskaç'ın bekleme süresini düşürecektir. En fazla hasarı vermek için olabildiğince sık normal saldırı kullan.
- Tarafsız görevlere veya takım çatışmalarına başlamadan önce Kristal İğneleri ele geçirmek, çatışmalarda Skarner'ın performansını büyük oranda arttırır.
- Mıhla; rakibi, takım arkadaşlarının saldırabilmesi için konumlamak adına kullanıldığında çok güçlüdür.
Skarner rakip ise;
- Skarner'ın menzili kısadır, uzun mesafeden sana çok fazla hasar veremez. Bu yüzden ondan uzak dur!
- Skarner'ın kalkanı Kristal Kabuk açıkken, Hareket Hızı artar. Yavaşlatmak için ona saldır.
- Skarner, takımının kontrolündeki Kristal İğne bölgelerinde özellikle tehlikeli hâle gelir. Çevrelerinde çatışma çıkma ihtimalini gözeterek bu bölgeleri önceden ele geçirmeye çalış.

Skarner Şampiyon Yetenekleri ve Güçleri

Pasif
Kristal İğne
Skarner'ın varlığı, haritanın belirli noktalarında kristallerin ortaya çıkmasına sebep olur. Takımının sahip olduğu kristallerin yanındayken, Skarner olağanüstü hareket hızı, saldırı hızı ve mana yenilenmesi kazanır.
Kristal Kıskaç
Skarner kıskaçlarını açar ve yakınındaki bütün rakiplere Fiziksel Hasar verir. Herhangi bir birim darbe alırsa, Skarner birkaç saniyeliğine Kristal Enerji ile yüklenir. Kristal Enerji yüklüyken Kristal Kıskaç'ı tekrar kullanırsa ek Büyü Hasarı verir.
Kristal Kabuk
Skarner bir kalkan elde eder; kalkan üstünde kaldığı sürece Hareket Hızı artar.
Parçacık
Skarner kristal enerjisiyle bir patlama yaratır; patlamadan etkilenen rakipler hasar alarak yavaşlar. Kısa süre içinde maruz kaldıkları normal saldırılar bu rakipleri sersemletir.
Mıhla
Skarner bir rakip şampiyonu sindirir ve ona hasar verir. Skarner bu süre boyunca istediği gibi hareket ederken, çaresiz kurbanını da peşinde sürükler. Etki sona erdiğinde, Skarner'ın hedefi ek hasar alır.

Skarner Şampiyon Köstümleri / Skinleri

Standart KöstümKumbelası SkarnerRünlütaş SkarnerSavaş Makinesi Alfa SkarnerKumların Muhafızı Skarner