Sivir - Savaş Hanımı

Nişancı

Sivir Güç ve Yetenek Değerleri

# Başlangıç Seviye Başına Artış
Can 515.76 +82
Saldırı Gücü 57.46 +2.41
Saldırı Hızı 0 %1.6
Hareket Hızı 335
Can Yenileme 5.174 +0.55
Zırh 22.21 +3.25
Büyü Direnci 30 +0.5
 Saldırı  
Savunma  
Yetenek  
Zorluk  

Sivir Şampiyon Hikayesi

   ''Paranın nereden geldiği değil, ne kadar ettiği önemlidir.''

Sivir, zanaatını Shurima çöllerinde icra eden bir avcı ve paralı asker komutanı. Mücevherlerle kaplı, efsanevi dörtlü bıçağıyla giriştiği nice savaşta, dudak uçuklatan ücretini karşılayabilenler için kazandığı zaferlerin haddi hesabı yok. Hiçbir korkuya boyun eğmeyen azmi ve bitmek bilmez hırsıyla, Shurima'nın tehlikelerle dolu yeraltı mezarlarına gömülü hazinelerinden kaldırdığı büyük ganimetlerle gurur duyuyor. Kadim güçlerin Shurima'nın temellerini sarsmaya başlamasıyla birlikte, Sivir de kendini kader çatışmalarının ortasında buluyor.

Sivir Oynama Rehberi, Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Sivir olarak oynarken;
- Sivir'in Bıçaklı Bumerang'ı en uzun menziline ulaştıktan sonra ona geri döner, bunun için normalde onu savuşturan rakiplere vurmak için pozisyon değiştirebilirsin.
- Seken Atış etkinleştirildiğinde Sivir'in normal saldırısını sıfırlar; bu nedenle, bir normal saldırıdan hemen sonra etkinleştirmek verilecek hasarı en üst düzeye çıkarır.
- Büyü Kalkanı'nı sersemletme veya yerine mıhlama gibi, seni engelleyebilecek rakip yeteneklerine karşı kullanmak için sakla.
Sivir rakip ise;
- Bıçaklı Bumerang'ı kullanmak çok fazla mana harcatır; bu yüzden onu savuşturursan Sivir dezavantajlı hale gelir. Giderken vurursa, geri dönerken de onun yoluna çıkmaktan kaçın.
- Sivir güçlü bir şekilde bastıran bir şampiyondur; onu koridorda çok uzun süre tek başına bırakmak, genellikle kulelerinin yerle bir olmasına yol açacaktır.
- Bir büyücü olarak Sivir'le aynı koridordaysan, ileri gidermiş gibi yapıp geri çekilerek Sivir'in Büyü Kalkanı yeteneğinin zamanlamasını şaşırtabilirsin.

Sivir Şampiyon Yetenekleri ve Güçleri

Pasif
Tabana Kuvvet
Sivir, bir rakip şampiyona saldırdığında kısa süreliğine Hareket Hızı artar.
Bıçaklı Bumerang
Sivir bıçağını bir bumerang gibi fırlatarak hasar verir.
Seken Atış
Sivir'in sonraki birkaç normal saldırısı yakındaki hedeflere seker ve ikincil hedeflere azalan hasar verir.
Büyü Kalkanı
Sivir üzerinde kullanılan tek bir rakip yeteneğini engelleyen büyülü bir bariyer oluşturur. Bir büyü engellenirse, Sivir Mana kazanır.
Av Peşinde
Sivir dostlarına savaşta önderlik ederek, bir süreliğine Hareket Hızı değerlerinde artış sağlar. Ek olarak, Seken atış etkin haldeyken pasif olarak Sivir'e ek Saldırı Hızı sağlar.

Sivir Şampiyon Köstümleri / Skinleri

Standart KöstümSavaşçı Prenses SivirMuhteşem SivirAvcı SivirHaydut SivirPAX SivirKar Fırtınası SivirGardiyan SivirŞanlı Sivir