Singed - Deli Kimyager

Tank / Savaşçı

Singed Güç ve Yetenek Değerleri

# Başlangıç Seviye Başına Artış
Can 580 +85
Saldırı Gücü 62.32 +3.375
Saldırı Hızı 0.02 %1.81
Hareket Hızı 345
Can Yenileme 8.024 +0.55
Zırh 27.88 +3.5
Büyü Direnci 32.1 +1.25
 Saldırı  
Savunma  
Yetenek  
Zorluk  

Singed Şampiyon Hikayesi

   Singed, Zaun'un saygıdeğer kimyagerlerinin soyundan gelir. Küçüklüğünde bile, karıştırdığı iksirler yaşıtlarınınkileri açık ara geçerdi. Daha sıradan kimyager meslektaşları arasından hızla sıyrıldı. Noxus ordusunun Ionia seferinde kazançlı bir ücretle baş kimyagerlik yapmış olan, kötü bir ün kazanmış Warwick'in onu çırak olarak seçmesi kimseyi şaşırtmadı. Singed Warwick'in laboratuvarlarında dur durak bilmeden çabaladı. Ustasının ölümcül zanaatının her detayını hızla öğrendi. Çabalarının ürünü olan ölüm ve yıkım, Singed'in pek az umrundaydı. Kurt adamlık laneti, ustasının üstüne çöktüğünde Singed, köle gibi çalışmaktan mucitliğe geçmeye hazır ve nazırdı. Dehasını, Ionia cephesine yepyeni bir ıstırap çeşidi getirerek paylaşmaya hazırlıklıydı. İlerleme azmi durdurulamıyordu. Uygun denek kalmayınca, hevesli kimyagerin uçucu karışımlarını sık sık kendi vücudunda denediği düşünülüyor.

League of Legends'ın (Efsaneler Ligi) yarattığı her an bozulabilecek barış dünyaya yayıldığında, Singed sevgili zanaatini hala sergileyebileceği tek yere doğru yola çıktı: Savaş Enstitüsü. Enstitü'ye gittiğinde artık insanlıktan çıkmıştı. Dahice buluşları vücudunu hem mahvetmiş hem de hayatta tutmuştu. Harap olmuş bedeninde, ateş ve gölge kazalarından binlerce yanık izi var ve bu çetin koşullara maruz kalmak sinirlerini öldürüp, bedenini katılaştırıp, fiziğini güçlendirerek onu yenilmez bir deve çevirmiş. Bu güç, Singed'in çeşit çeşit ölümcül iksiriyle birleşince onu Adalet Meydanlarında hafife alınmayacak bir güç haline getiriyor.

“En ölümcül dozum, hamimin ismini taşımalıdır!”
-- Singed, Delilik İksiri'ne ismini verirken.

Singed Oynama Rehberi, Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Singed olarak oynarken;
- Singed'in bulunduğu koridordaki olaylara egemen olamasına izin verdiği için, Zehirli İz, biçme ve rahatsız etmekte çok etkilidir.
- Delilik iksirini kullanarak rakiplerini Zehirli İz'e yönelt.
- Kulelere doğru Tut Savur yapmak, rakiplerine büyük hasar verebilir.
Singed rakip ise;
- Singed'in dostlarına doğru fırlatılmamak için mesafeni koru.
- Singed'in etkili olabilmesi için takımına yakın ilerlemesi gerekir. Takım arkadaşlarına saldırırken kalabalığı kontrol etme etkilerini kullanıp bunu avantaja dönüştürmeye çalış.
- Singed'i kovalarken dikkatli ol.Yere sermesi çok zordur ve onu takip ederken hasar görmen için arkasında Zehirli İz'i bırakabilir.

Singed Şampiyon Yetenekleri ve Güçleri

Pasif
Akışkan Zehir
Singed yakındaki şampiyonlardan hız alarak onları geçerken anlık bir hareket hızı artışı kazanır.
Zehirli İz
Singed'in arkasında bıraktığı zehir bulutu, içinde kalan rakiplere hasar verir.
Kuvvetli Zamk
Yere bir şişe kuvvetli zamk atarak üstünden geçen rakiplerin yavaşlamasını ve yere saplanmasını sağlar.
Tut Savur
Hedef birime hasar vererek, onu kaldırıp Singed'in arkasına savurur. Singed'in savurduğu hedef Kuvvetli Zamk'ın üstüne inerse yere sabitlenir.
Delilik İksiri
Singed'in içtiği güçlü kimyasal karışım, çatışma niteliklerinin artmasını sağlar.

Singed Şampiyon Köstümleri / Skinleri

Standart KöstümRiot SingedHextech SingedSörfçü SingedÇılgın Bilimadamı SingedGüçlendirilmiş SingedKartopu Savaşı SingedSSW SingedKara Veba Singed