Renekton - Kumların Kasabı

Savaşçı / Tank

Renekton Güç ve Yetenek Değerleri

# Başlangıç Seviye Başına Artış
Can 572.16 +87
Saldırı Gücü 58.328 +3.1
Saldırı Hızı -0.06 %2.65
Hareket Hızı 345
Can Yenileme 7.96 +0.75
Zırh 25.584 +3.8
Büyü Direnci 32.1 +1.25
 Saldırı  
Savunma  
Yetenek  
Zorluk  

Renekton Şampiyon Hikayesi

   ''Kan ve intikam.''

Renekton, Shurima'nın kavrulmuş çöllerinden gelen Yükseliş'e ermiş korkunç ve hiddetli bir varlıktır. Bir zamanlar Shurima ordularını sayısız zafere taşımış, imparatorluğun el üstünde tutulan savaşçısıydı. İmparatorluğun çöküşünden sonra Renekton kumların altında gömülü kalmış ve zaman içerisinde, dünya değiştikçe, aklını yavaş yavaş yitirmişti. Tekrar özgür kalan Renekton'un deliliğinde tek derdi, karanlıkta geçirdiği yüzyıllar için sorumlu tuttuğu kardeşi Nasus'u bulup öldürmek.

Renekton Oynama Rehberi, Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Renekton olarak oynarken;
- Kes Biç, rahatsız edici manevralarda çok üstündür. Önce Kes, başka bir beceri kullan ve Biçerek geri çekilip güvenliğe ulaş.
- Çarpışmanın ortasında kullanıldığında Ezik Katili çok büyük ölçüde can emer. Bunu rakiplerine olduğundan daha zayıf görünmek için kullanabilirsin.
- Hem çabucak güçlü hale gelmek hem de Öfke'yi kullanmaya izin verdiğinden bekleme süresini azaltmak Renekton için özellikle iyidir.
Renekton rakip ise;
- Saldırmak üzere olduğunu işaret edeceğinden Renekton'un Öfke ölçeğine dikkat et.
- Renekton'a sürekli sataşarak, savaşmasını ve Öfke kazanmasını engellemek, yeteneklerinin etkinliğini düşürecektir.
-

Renekton Şampiyon Yetenekleri ve Güçleri

Pasif
Hiddet Saltanatı
Renekton yaptığı her otomatik saldırı için Öfke kazanır. Bu Öfke, yeteneklerini ilave etkilerle güçlendirebilir. Ayrıca Renekton'un canı azsa fazladan Öfke kazanır.
Ezik Katili
Renekton bıçağını savurarak çevresindeki bütün birimlere ortalama hasar verir ve verdiği hasarın küçük bir miktarı kadar iyileşir. Öfke değeri 50'den fazlaysa, verdiği hasar ve iyileşme miktarı artar.
İnsafsız Yırtıcı
Renekton hedefini iki defa biçerek ortalama fiziksel hasar verir ve 0,75 saniyeliğine sersemletir. Renekton'un Öfke değeri 50'den fazlaysa, büyük miktarda fiziksel hasar verir ve 1,5 saniyeliğine sersemletir.
Kes Biç
Renekton yerinden fırlayarak yoluna çıkan birimlere hasar verir. Renekton güçlendiğinde ek hasar verir ve isabet alan birimlerin Zırh değerini azaltır.
Sahip
Renekton Zorba'ya dönüşerek ek Can kazanır ve çevresindeki rakiplere hasar verir. Bu biçimdeyken, Renekton düzenli aralıklarla Öfke kazanır.

Renekton Şampiyon Köstümleri / Skinleri

Standart KöstümGalaktik RenektonTaşralı RenektonKan Delisi RenektonRün Savaşçısı RenektonMagma RenektonHavuz Partisi RenektonTarih Öncesi RenektonSKT T1 RenektonOyuncakton