Quinn - Demacia'nın Kanatları

Nişancı / Savaşçı

Quinn Güç ve Yetenek Değerleri

# Başlangıç Seviye Başına Artış
Can 532.8 +85
Saldırı Gücü 54.46 +2.41
Saldırı Hızı -0.065 %3.1
Hareket Hızı 335
Can Yenileme 5.424 +0.55
Zırh 23.38 +3.5
Büyü Direnci 30 +0.5
 Saldırı  
Savunma  
Yetenek  
Zorluk  

Quinn Şampiyon Hikayesi

   Quinn'le Valor, iki üyeden oluşan seçkin bir kolcu ekibidir. Demacia için hızla yapılması gereken bilgi toplama görevlerinden ölümcül saldırılara kadar en tehlikeli görevleri üstlenirler. Aralarındaki kopmaz bağ, savaş alanında ölümcül hale gelir. Düşmanları; harap olup, her taraflarına oklar saplanana kadar bir değil iki Demacia efsanesine karşı savaştıklarını anlayamazlar.

Quinn küçük bir kızken bile maceralara atılmaya bayılırdı. İkiz erkek kardeşi de onun gibiydi. İkisi de büyüyünce şövalye olma hayalleri kurarlardı ama Demacia sınırlarındaki kırsal bölgede sakin, mütevazı bir hayat sürerlerdi. Birlikte; kralları adına uzak ülkelerde savaşlar kazandıklarını, düşmanlarını Demacia adaleti namına ortadan kaldırdıklarını hayal ederlerdi. İçlerindeki savaşçı ruh, hayal kurmakla tatmin olmamaya başlayınca gerçek tehlikeyle yüz yüze gelmek için vahşi doğada kendilerini zorlayacak maceralar aramaya koyuldular. Bu arayış, Quinn'in kardeşinin korkunç bir kaza geçirerek ölmesiyle trajediye dönüştü. Kedere boğulan Quinn, şövalyelik hayallerini bir kenara bıraktı.

Kardeşinin ölüm yıldönümünde, Quinn acı olayın yaşandığı yere gidecek cesareti topladı. Ne tesadüftür ki, kardeşini kaybettiği yerde bu sefer yaralı bir Demacia kartalı buldu. Bu güzel ve nadir kuşların soyunun uzun zaman önce tükendiği sanıldığı için çok şaşırdı. Quinn genç kuşa bakıp, iyileştirdi ve beraber büyüdüler. Aralarında çok sıkı bir bağ kuruldu. Yeni arkadaşında, kardeşinin en büyük erdemi olan yiğitliği gören genç kadın, kartala ''Valor'' (Yiğitlik) adını verdi. İkili birbirlerinden güç alarak Quinn'in yıllar önce geride bıraktığı hayalinin peşine tekrar düştü.

Demacia ordusu, Quinn'le Valor gibi kahraman görmemişti. Ölümcül yetenekleriyle, kendileriyle aynı rütbedeki sıradan askerlerin arasından hemen sıyrılıyorlardı. Ama bu durum, pek çok kişinin aklına yatmıyordu. Halktan, sıradan biri olan bir kızcağız, yanında o kadar güçlü bir hayvan bile olsa nasıl yıllar süren ordu eğitimini atlayabilirdi? Quinn'le Valor kendilerini, kritik bir görevde başarılı olarak kanıtladı. Koskoca bir Demacia taburunun elinden kaçabilmiş, Noxus'lu bir suikastçiyi onlar buldu. Adam adalete teslim edildiğinde, uluslarından hak ettikleri hayranlığı ve saygıyı sonunda gördüler. Artık Demacia gücünün ve azminin canlı birer timsali olarak yaşıyor ve savaşıyorlar. Quinn ve Valor omuz kanata vererek sevgili ülkelerini her tehlikeden korumaya hazır duruyor.

''Çoğu asker sadece silahına güvenir. Pek azı birbirine gerçekten güvenir.''
-- Quinn

Quinn Oynama Rehberi, Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Quinn olarak oynarken;
- Valor'un
- Savunmasız
- olarak işaretlediği bir hedefe saldırmak, Alıcı Kuş'un bekleme süresine girmesine neden olur. Alıcı Kuş yüklerini ne kadar çabuk tüketirsen, o kadar çabuk yenilersin.
Quinn rakip ise;
- İşaretlendiğinde, Quinn'in bu durumdan faydalanmaması için derhal ondan uzaklaş.
- Quinn'in konumuna dikkat et. Düşman Hattının Ötesi, Valor'un haritayı çabucak kat etmesine ve seni gafil avlamasına olanak verebilir.
- Düşman Hattının Ötesi'ni kullanırken Quinn'in hasar görmesi, Düşman Hattının Ötesi'nin etkisini ortadan kaldırır.

Quinn Şampiyon Yetenekleri ve Güçleri

Pasif
Alıcı Kuş
Valor, rakipleri belli aralıklarla Savunmasız olarak işaretler. Quinn'in Savunmasız hedeflere karşı yaptığı ilk normal saldırı, ilave fiziksel hasar verir.
Kör Eden Saldırı
Quinn, Valor'u çağırarak bir rakibi işaretlemesini ve önce görüşünü engellemesini, sonra da yakınındaki bütün rakiplere hasar vermesini sağlar.
Keskin Duyular
Quinn Savunmasız bir hedefe saldırdıktan sonra pasif olarak Saldırı Hızı ve Hareket Hızı elde eder. Valor'un yakındaki geniş bir alanı görünür kılması için etkinleştir.
Pike
Quinn bir rakibe atılarak fiziksel hasar verir ve hedefin Hareket Hızı değerini azaltır. Hedefe ulaştığında hedefi kısa süre engelleyip, geri sıçrar ve azami saldırı mesafesinin sınırına yakın bir yere iner.
Düşman Hattının Ötesi
Quinn ve Valor büyük bir hızla uçmak için güç birliği yapar.

Quinn Şampiyon Köstümleri / Skinleri

Standart KöstümAnka QuinnYaban İzcisi QuinnTek Göz QuinnGönül Avcısı Quinn