Pantheon - Savaş Üstadı

Savaşçı / Suikastçı

Pantheon Güç ve Yetenek Değerleri

# Başlangıç Seviye Başına Artış
Can 579.16 +87
Saldırı Gücü 55.572 +2.9
Saldırı Hızı -0.03 %2.95
Hareket Hızı 355
Can Yenileme 7.842 +0.65
Zırh 27.652 +3.9
Büyü Direnci 32.1 +1.25
 Saldırı  
Savunma  
Yetenek  
Zorluk  

Pantheon Şampiyon Hikayesi

   ''Karşıma gerçek bir şampiyon çıkarın hatta yüz tanesi gelsin. İşte o zaman, sonsuza dek anlatılacak bir savaş görürsünüz.''

Emsali olmayan savaşçı Pantheon, savaşın amansız bir timsalidir. Bu şampiyon, cengâver Rakkor halkının yaşadığı Targon Dağı'nın eteklerinde doğdu. Tehlikeli bir tırmanışın ardından Targon'un zirvesine ulaşan Pantheon, değerini kanıtladı ve göklerdeki Savaşın Sureti'nin yeryüzünde vücut bulmuş hâli mertebesine ulaştı. İnsanüstü güçlerle donatılmış olan Pantheon, Targon düşmanlarını amansızca takip ediyor ve ardında yığınla cesetten başka bir şey bırakmıyor!

Pantheon Oynama Rehberi, Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Pantheon olarak oynarken;
- Zeonia Kalkanı'ndan sonra hemen Yürek Deşen'i kullanmak rakiplerin tozunu attırabilir.
- Mızrak Atışı'nı savaşta diğer Saldırı Hızını arttıran eşyalarla birlikte sık kullanmak, Kalkan Koruması'nı doldurmak suretiyle savunma anlamında yardım edebilir.
- Haritanın diğer yerlerindeki dostlarına Tepeden İnme ile yardım etmek, takım arkadaşlarına avantaj vererek karşılaşmanın seyrini değiştirebilir.
Pantheon rakip ise;
- Çalılıkta gizlenmek, Pantheon'un seni Tepeden İnme'yle hedeflemesini zorlaştırabilir.
- Yürek Deşen'le çok büyük hasar verebileceğinden, Pantheon'la beraber aynı koridorda sersemleten ya hareketsiz bırakan bir takım arkadaşı (örneğin; Morgana, Sion) olup olmadığına dikkat et.
- Pantheon'un Kalkan Koruması tek bir şampiyon saldırısı veya kule atışını engeller, ama saldırı yaparak ya da yetenek kullanarak kalkanı tekrar etkinleştirene kadar savunmasızdır.

Pantheon Şampiyon Yetenekleri ve Güçleri

Pasif
Kalkan Koruması
4 kere saldırdıktan ya da büyü yaptıktan sonra Pantheon, bir sonraki normal saldırıyı ya da kule saldırısını engelleyecektir.
Mızrak Atışı
Pantheon mızrağını rakibine fırlatarak hasar verir.
Zeonia Kalkanı
Pantheon rakibinin üstüne sıçrar ve kalkanıyla vurduğu hedefi sersemletir. Saldırısı bitince, Pantheon gelen ilk saldırıyı önlemeye hazırlanır.
Yürek Deşen
Pantheon odaklanır ve önündeki alana 3 adet hızlı vuruş yaparak bütün rakiplere hasar verir. Ayrıca Pantheon rakiplerinin ölümcül noktalarının daha çok farkına varır ve Can değeri %15'in altındaki rakiplere daima kritik vuruş yapar.
Tepeden İnme
Pantheon gerildikten sonra havaya sıçrayarak hedefine sert bir iniş yapar ve bölgedeki bütün birimlere hasar verir. Rakipler iniş noktasına ne kadar yakınsa, o kadar çok hasar alır.

Pantheon Şampiyon Köstümleri / Skinleri

Standart KöstümLejyoner Pantheonİnsafsız PantheonPerseus PantheonMetal Zırhlı PantheonGladyatör PantheonEjderkatili PantheonAvcı PantheonFırıncı Pantheon