Draven - Görkemli Cellat

Nişancı

Draven Güç ve Yetenek Değerleri

# Başlangıç Seviye Başına Artış
Can 557.76 +82
Saldırı Gücü 55.8 +2.91
Saldırı Hızı -0.08 %2.7
Hareket Hızı 330
Can Yenileme 6.176 +0.7
Zırh 25.544 +3.3
Büyü Direnci 30 +0.5
 Saldırı  
Savunma  
Yetenek  
Zorluk  

Draven Şampiyon Hikayesi

   Kardeşi Darius'un aksine, savaşta zafer kazanmak Draven'a hiç yetmedi. Tanınmak, övülmek ve şan istiyordu. Bunları önce Noxus ordusunda aradı; ama gösterişe olan merakı hiç hoşgörülmedi. ''Draven''ı dünyaya duyurmanın bir yolunu ararken, dikkati hapishane sistemine yöneldi. Orada can sıkıcı idamları seyirlik eğlencelere dönüştürerek arzuladığı şöhrete ulaştı.

Draven, ilk idamında, ölüme mahkum edilmiş tutsağa koşup canını kurtarmasını emrederek izleyenleri şaşırttı. Adam kaçarak gözden kaybolmaya fırsat bulamadan, Draven baltasını kusursuz bir şekilde fırlatıp onu yere serdi. Çok geçmeden, Draven'in idamları, mahkumların yaşamak için son bir şansa tutunduğu ölüm gösterilerine dönüştü. Bu imtihanları kişisel sahnesi olarak kullandı ve idamları önde gelen bir eğlence türüne dönüştürdü. Çaresiz mahkumlar düşe kalka ondan kaçmaya çalışırken, seyircileri çılgınca coşturdu. Hiçbir mahkum başarılı olamadı. Noxus cellatlarının ağırbaşlı, siyah üniformalarını reddeden Draven, parlak renkli giysiler giydi ve tanınmak için kendine has, şatafatlı hareketler icat etti. İnsanlar Draven'ın yaptıklarını izlemeye koştukça, gösterisinin ünü hızla yayıldı. Gördüğü rağbet büyüdükçe, zaten şişmiş olan egosu da büyüdü. İlgi odağı olmak doğasında vardı. Çok geçmeden, hırsının boyutları Noxus'un sınırlarını aştı. Draven'ın görkemli maceralarının tüm dünyaya sergilenmesi gerektiğine karar verdi.

''Çıtayı o gün nereye yükselttiysem, 'en iyisi' odur.''
-- Draven

Draven Oynama Rehberi, Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Draven olarak oynarken;
- Draven hareket etmiyorsa, Dönen Balta o an bulunduğu konumun yakınlarına inecektir.
- Draven saldırdıktan sonra hareket ederse, Dönen Balta hareket ettiği yöne doğru gider. Bunu Dönen Balta'nın nereye gideceğini belirlemek için kullan.
-
Draven rakip ise;
- Draven'ın Dönen Baltalarının ineceği yöne doğru tahmini atışlar yap.
- Draven'a sataşarak baltalarını düşürmesini sağlamaya çalış. Düşürürse, gücü büyük ölçüde azalacaktır.
-

Draven Şampiyon Yetenekleri ve Güçleri

Pasif
Draven Ligi
Draven bir Dönen Balta yakaladığında ya da minyon, canavar veya kule öldürdüğünde izleyenlerin Hayranlığını kazanır. Rakip şampiyon katletmek, Draven'a sahip olduğu Hayranlık miktarına göre ilave altın verir.
Dönen Balta
Draven'ın bir sonraki saldırısı fiziksel hasar verir. Bu balta hedefin üzerinden havaya doğru seker. Draven baltayı havada yakalarsa, otomatik olarak bir başka Dönen Balta'yı hazırlar. Draven aynı anda iki Dönen Balta taşıyabilir.
Adrenalin Seli
Draven'ın Hareket Hızı ve Saldırı Hızı artar. Kazanılan fazladan Hareket Hızı, zaman geçtikçe azalır. Dönen Balta'yı yakalamak Adrenalin Seli'nin bekleme süresini sıfırlar.
Geri Dur
Draven baltalarını fırlatarak hedeflere fiziksel hasar verir ve onları kenara savurur. Vurulan hedefler yavaşlar.
Ölüm Pervanesi
Draven, çarptığı her hedefe fiziksel hasar veren iki devasa balta fırlatır. Ölüm Pervanesi, bir rakip şampiyonuna çarptıktan sonra yavaşça yönünü tersine döndürür ve Draven'a döner. Ayrıca Draven bu yeteneği baltalar havadayken kendisine daha çabuk dönmesi için de etkinleştirebilir. Çarptığı her ek birime daha az hasar verir ve balta ters yöne döndüğünde sıfırlanır.

Draven Şampiyon Köstümleri / Skinleri

Standart KöstümRuh Söken DravenGladyatör DravenYorumcu DravenHavuz Partisi DravenCanavar Avcısı DravenDraven Draven