Camille - Çelik Gölge

Savaşçı / Tank

Camille Güç ve Yetenek Değerleri

# Başlangıç Seviye Başına Artış
Can 575.6 +85
Saldırı Gücü 60 +3.5
Saldırı Hızı 0 %2.5
Hareket Hızı 340
Can Yenileme 8.5 +0.8
Zırh 26 +3.8
Büyü Direnci 32.1 +1.25
 Saldırı  
Savunma  
Yetenek  
Zorluk  

Camille Şampiyon Hikayesi

   Kanunun sınırları dışında hareket edebilmek için tepeden tırnağa bir silaha dönüştürülen Camille Ferros, Piltover ve arka bahçesi Zaun'daki ticari işlerin pürüzsüz bir şekilde yürüdüğünden emin olmakla görevli, zarif ve seçkin bir ajandır. Görgü ve para içinde büyümesinin ardından Ferros Hanesi'nin baş istihbaratçısı olmuştur. Görevi ise ailesinin karanlık sorunlarını bir cerrah hassasiyetiyle ortadan kaldırmaktır. Piltover'da hextech kullanan başkaları da olabilir olmasına ama Camille'in başka hiçbir şeye aldırmadan kendini işine adaması yüzünden çoğu kişi, onun bir kadından çok makine olup olmadığını merak eder. Taşıdığı bıçaklar kadar keskin bir zekâya sahip olan Camille; her tür şarta uyum sağlayabilen, kargaşa ve beceriksizliği düzene sokulması gereken şeyler olarak gören biridir.

Camille Oynama Rehberi, Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Camille olarak oynarken;
- Rakip takım kendini senin takımınla dövüşmeye kaptırana kadar beklemeye çalış ve savunmasız rakipleri ayıklamak için Kanca Atışı'nı kullan.
- Yeteneklerinin sağladığı kitle kontrolünü kullanarak İmha Protokolü saldırılarının ikisini de rakiplere tutturmaya çalış.
-
Camille rakip ise;
- Camille'in kalkanı sadece bir hasar türüne karşı etkilidir; bu yüzden senin hasar türüne karşı savunmasız olduğunda ona saldır.
- Hextech Ültimatomu'nun çok düşük bir kullanım menzili olduğu için, Camille sana yaklaşmadan önce uzağa sıçramaya çalış.
-

Camille Şampiyon Yetenekleri ve Güçleri

Pasif
Değişken Savunma
Şampiyonlara yönelik normal saldırılar, 1,5-2,5 saniyeliğine hedefin hasar türüne (Fiziksel hasar veya Büyü hasarı) karşı Camille'in azami canının %20'sine eşdeğer bir kalkan sağlar.

Bu etkinin 20-10 saniye bekleme süresi vardır.
İmha Protokolü
Camille'in bir sonraki saldırısı ilave hasar verir ve ilave hareket hızı sağlar. Bu yetenek kısa bir süre içinde yeniden kullanılabilir ve Camille iki saldırısı arasında beklerse büyük oranda ilave hasar verir.
Keskin Çelme
Camille kısa bir aranın ardından koni şeklindeki bir alana saldırarak hasar verir. Koninin dış yarısında kalan rakipler yavaşlar, fazladan hasar alır ve Camille'i iyileştirir.
Kanca Atışı
Camille kendini bir duvara doğru çeker ve vardıktan sonra duvardan uzağa atılarak rakipleri havaya savurur.
Hextech Ültimatomu
Camille hedef şampiyona doğru fırlayarak hedefini belli bir alana hapseder. Bu esnada normal saldırılarıyla hedefe ilave büyü hasarı verir.

Camille Şampiyon Köstümleri / Skinleri

Standart KöstümRobotik Camille