Annie - Şeytan Çekici

Büyücü

Annie Güç ve Yetenek Değerleri

# Başlangıç Seviye Başına Artış
Can 511.68 +76
Saldırı Gücü 50.41 +2.625
Saldırı Hızı 0.08 %1.36
Hareket Hızı 335
Can Yenileme 5.424 +0.55
Zırh 19.22 +4
Büyü Direnci 30 +0.5
 Saldırı  
Savunma  
Yetenek  
Zorluk  

Annie Şampiyon Hikayesi

   Noxus'ta ezelden beri Noxus Üst Komutası tarafından yapılan kötülükleri benimsemeyenler vardı. Üst Komuta, kendini hükümdar ilan eden Prens Rachallion'ın darbe girişimini henüz bastırmıştı ve yeni hükümete muhalefet eden herkesin tepesine binmek üzereydi. Boz Yoldaşlar olarak bilinen, siyasi ve toplumsal olarak dışlanmış kimselerden oluşan birlik, kara büyü sanatlarını öğrenirken komşularını rahat bırakma fikrindeydi.

Bu dışlanmış toplumun lideri evli bir çiftti; Boz Sihirbaz Gregori Hastur ve karısı Gölge Cadısı Amoline. Birlikte büyücülerin ve aydınların Noxus'tan göçüne öncülük ettiler, takipçileriyle Büyük Duvar'ın ötesinde bulunan acımasız Vudu Diyarı'na ulaşıp, oraya yerleştiler. Bazen hayatta kalmak güçleşse de Boz Yoldaşların kurduğu koloni, çoğu kimsenin hayatta kalamayacağı vahşi topraklarda gelişip güçlendi.

Göçten yıllar sonra, Gregori ve Amoline'in bir çocuğu oldu: Annie. Annie'nin ailesi, kızlarında özel bir şeyler olduğunu daha baştan anlamıştı. Annie iki yaşındayken, koloninin civarındaki taşlaşmış ormanların yırtıcı sakinlerinden olan bir gölge ayısını mucize kabilinden bir beceriyle etkisi altına aldı. Ayısı “Tibbers” o günden beri onunla. Annie, çoğu zaman Tibbers'ı büyüyle oyuncak ayı şeklinde tutarak yanında taşıyor. Annie'nin soyu ve doğduğu yer, bu küçük kıza muazzam bir büyü gücü veriyor.

Annie Oynama Rehberi, Dikkat Edilmesi Gerekenler

 
Annie olarak oynarken;
- Sersemletmeyi ulti yeteneğiyle kullanmak için saklamak takım dövüşlerinde her şeyi değiştirebilir.
- Minyonlara, Yok Et yeteneğiyle son vuruşu yapmak; Annie'nin oyunun başlarındaki minyon biçme potansiyelini güçlendirir.
- Alev Kalkanı, Annie'nin sersemletmesini doldurmak için çok iyi bir büyüdür. Bu yüzden, oyunun başında bu büyüye en az 1 kademe vermek faydalı olabilir.
Annie rakip ise;
- Annie'nin ayısı Tibbers, çağırıldığında etrafındaki rakip birimleri yakar. Çağırıldıktan sonra onunla arandaki mesafeyi korumaya çalış.
- Sihirdar Büyüsü Çarp, Tibbers'ı alt etmek için kullanılabilir.
- Annie'nin çevresinde dönen, beyaz güce dikkat et. Bu, sersemletme yeteneğini kullanmaya hazır olduğu anlamına gelmektedir.

Annie Şampiyon Yetenekleri ve Güçleri

Pasif
Kundakçı
4 büyü yaptıktan sonra, Annie'nin bir sonraki saldırı büyüsü hedefi kısa süreliğine sersemletir.
Yok Et
Annie, içi Mana dolu bir ateş topu yollar; top hedefi yok ederse, Mana bedelini geri kazanır.
Ateşle
Annie'nin püskürttüğü kavurucu ateş, koni şeklindeki bir alanda bulunan bütün hedeflere hasar verir.
Alev Kalkanı
Annie'nin Zırh ve Büyü Direnci yüzdelerini arttırır ve normal saldırı gerçekleştiren rakiplere hasar verir.
Çağır: Tibbers
Annie ayısı Tibbers'a ete bürünmesini buyurur ve bölgedeki birimlere hasar verir. Tibbers yakınında duran birimlere saldırırken, onları yakabilir.

Annie Şampiyon Köstümleri / Skinleri

Standart KöstümGotik AnnieKırmızı Başlıklı AnnieAnnie Harikalar Diyarı'ndaBalo Kraliçesi AnnieBuz Ateşi AnnieTers AnnieFrankenTibbersştayn AnniePanda AnnieÇocuk Kalbi AnnieHextech Annie